#1 2011-01-24 19:40:12

Roben

Moderator

Zarejestrowany: 2011-01-18
Posty: 34
Punktów :   

Podanie o moderatora, Roben

Imie: Dominik
Wiek: 15 Lat
Dlaczego chce zostać moderatorem: Głównie przyciąga mnie pasja do minecrafta Poza tym W wolnym czasie nie mam zbytnio co robić, więc postanowiłem napisać podanie. Podczas mojego siedzenia przy komputerze mam wiele pomysłów jak spędzić ten czas, ale te plany i tak nie wypalają. Zamiast tworzyć pomysły, jak rozporządzić plan korzystania z kompa, mogę opiekować się forum
Czy byłeś już wcześniej moderatorem(jak tak to gdzie): Prawdę mówiąc... Uczciwie, z napisaniem podania - 2 razy. Na reszcie stron dostawałem moderatora za zrobienie strony i wgrania phpbb2 by przemo przez klienta FTP, ponieważ inni nie potrafili tego dokonać lub nie posiadają klienta FTP. Mówiąc z grubsza- kilka razy byłem  
Jak często odwiedzasz forum: Cóż... to zależy jakiego dnia. Wiadomo - szkoła, dom, lekcje. To mi trochę zajmuję, więc w dany, dniu mam określane pory. Pon- Wtorek - 1-2h, środa-Czwartek - 1h, piątek- niedzielna - tu nie ma co się zastanawiać. Wiadomo, że dużo Czyli podsumowując - ani dużo, ani mało
ranga na serverze: Builder

Według mnie powinno się doliczać jeszcze pytanie: " Coś o sobie". I teraz właśnie na nie odpowiem

Jak już wiecie z powyższego tekstu, mam na imię Dominik  Interesuje się sportem. Głównie piłką nożną i ręczna. To nie jest moja jedyna pasja Jedną z nich jest informatyka. Interesuje się składaniem komputera, informacjami o poszczególnych wyposażeniach komputer ( karta graficzna, procesor itd.). Dodatkowo powiem, że interesują mnie też strony internetowe. Jako własną lekturę, postanowiłem przeczytać książkę ESKK ( Europejska szkoła kształcenia korespondencyjnego), o zakładaniu stron WWW Cóż dodać ? Może to:
Jestem uczciwy, miły (czasami nie ), spokojny i twardo stąpam po ziemi xD Czasami jestem leniwy z tego powodu, że taki się urodziłem
Myślę ,że to powinno wystarczyć
Pozdrawiam,
Roben

Ostatnio edytowany przez Roben (2011-01-24 19:40:41)


http://img517.imageshack.us/img517/8184/sygnaroben.jpg

Offline

 

#2 2011-01-24 19:45:03

Xardas80

Regular

Zarejestrowany: 2011-01-17
Posty: 19
Punktów :   

Re: Podanie o moderatora, Roben

Jestem na tak, widać, że podanie jest napisane ładnie i powinno być nawet wzorem do "naśladowania". Poza tym Roben już pewien czas gra, pokazał na co go stać i ogólnie myślę, że można mu zaufać. Toteż jestem na tak.


http://3.bp.blogspot.com/_1UwfF9DTrGM/TP6VxeOtgXI/AAAAAAAAAiQ/8-u_YlJFgOQ/s1600/FTH.png

Offline

 

#3 2011-01-24 19:54:33

 Pozioxd

Mistrz

Zarejestrowany: 2011-01-17
Posty: 58
Punktów :   

Re: Podanie o moderatora, Roben

Zgadzam sie z toba xardas, tak więc przyjmuje twoje podanie.


http://img641.imageshack.us/img641/9429/sygnaft.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lowcy-gmp.pun.pl www.costam.pun.pl www.ensidia.pun.pl www.warrock.pun.pl www.rejonowa.pun.pl